АООО ВЕЛЕС

Телефон :
+380675046215
+30962576757

Украина Хмельницкая Славута

АООО ВЕЛЕС
2015-05-25

«САПОКОРМ» - МІНЕРАЛЬНА ДОБАВКА В КОРМ ПТИЦІ

Цена: 3500 UAH / т
Изображение отсуствует
0 из 0
Тип объявления :Продам
Товар :Другое
Страна :Украина
URL : www.saponit.com/

Просмотров: 745
«САПОКОРМ» - МІНЕРАЛЬНА ДОБАВКА В КОРМ ПТИЦІ!
Як зробити птахівництво більш вигідним? Чи можна поліпшити смак і екологічну безпеку продукції? Як отримати більше прибутку з кожної птиці?
Дослідження українських вчених довели, що вирішити подібні завдання можна за допомогою природного мінералу ? Сапоніт. На основі мінералу сапоніт виготовляється сапонітове борошно ? «САПОКОРМ», яке діє відразу по декількох напрямках: підвищує ефективність виробництва, зберігає здоров\\\'я птиці і робить Вашу продукцію екологічно безпечною.
Вчені прийшли до висновку, що застосування САПОКОРМА в птахівництві приносить відчутну економічну вигоду. Регулярне вживання птахами мінералу дозволяє:
Збільшити:
• яєчну продуктивність на 6,4%, масу яйця і масу дорослої птиці на 4,6%;
• товщину шкаралупи, що сприятливо позначається на збереженні Вашої продукції;
• збереження за період вирощування птиці на 6,7 та 10%.
Скоротити:
• час утримання птиці за рахунок приросту живої маси на 10-12,5%;
• собівартість яєць.
Підвищити:
• якість добрива, одержуваного з пташиного посліду;
• імунітет птиці (сапоніт корисний для профілактики мікотоксикозів);
• перетравність та засвоюваність основного корму.
САПОКОРМ є універсальним та може застосовуватися при розведенні курей, індиків, перепелів, гусей, качок, страусів та інших видів птиці.
Крім того, САПОКОРМ володіє ще деякими унікальними властивостями. Він підвищує імунітет, стабілізує обмін речовин в організмі і сприяє виведенню токсинів з шлунково-кишкового тракту, очищує організм від солей важких металів і радіонуклідів, зміцнює кістково-м\\\'язовий апарат і є альтернативою багатьом ветеринарним препаратам. Також САПОКОРМ покращує гігієнічні умови утримання птиці. При додаванні в підстилку ? знижує концентрацію аміаку і азоту в приміщенні. Сукупність таких факторів дозволить Вашому підприємству вийти на новий рівень і позиціонувати свої товари як екопродукти, які користуються сьогодні стійким попитом.
Рекомендуються наступні норми згодовування «САПОКОРМА». При цьому тривалість застосування не обмежується: ? Птиця (курчата, кури, кури-несучки, індички, перепела, декоративна птиця, гуси, качки та ін.) 4-6% від ваги корму на добу.
Лікувальна дозування. При лікуванні протягом 3-10 днів профілактична доза збільшується в 1,5-2 рази. У цьому випадку рекомендується САПОКОРМ застосовувати в обсязі 8-12% від ваги корму на добу.
Застосування САПОКОРМА робить птахівництво більш ефективним і економічно вигідним. Додаючи сапоніт в дозі всього 2-3% від загальної маси корму, Ви досягнете помітних результатів. Збільшується вихід кінцевого продукту, підвищуються його конкурентоспроможні якості (в тому числі екологічна безпека), поліпшується смак м\\\'яса та яєць. Крім цього, САПОКОРМ допомагає зберегти здоров\\\'я Вашої птиці, підвищує її імунітет і сприятливо відбивається на здоров\\\'ї потомства.
Будемо раді тісній співпраці!
АТОВ «ВЕЛЕС»
Контакти: АТОВ «Велес» тел.моб. 096 257 67 57
e-mail: saponit@ukr.net