- Бджолярство
- Гриби, лікарські рослини
- Земля, нерухомість
-
Обладнання
- Системи опалення та вентиляції (91)
- Садово-городній інвентар (0)
- Обладнання та матеріали для пакування (1)
- Обладнання для харчової та переробної промисловості (0)
- Обладнання для теплиць та парників (0)
- Обладнання для тваринництва (1)
- Обладнання для рослинництва (1)
- Обладнання для рибництва (0)
- Обладнання для птахівництва (0)
- Обладнання для бджолярства (0)
- Вагове обладнання (24)
- Освіта
- Послуги
- Працевлаштування
- Птахівництво
- Рибництво, морепродукти
- Рослинництво
- Тваринництво
-
Техніка
- Транспортна та навантажувальна техніка (0)
- Трактори (0)
- Спецтехніка (0)
- Сіялки (2)
- Пально-мастильні матеріали (15)
- Машини для очистки зерна (0)
- Машини для культивації та збору овочів (0)
- Машини для заготівлі кормів (0)
- Машини для внесення добрив та СЗР (0)
- Комбайни (0)
- Інше (0)
- Запчастини (0)
- Жниварки (0)
- Дощувальні машини (0)
- Ґрунтообробна техніка (0)
Ринок праці України

Ну от як рік почався, так і ринок праці в Україні взявся за нові виклики. Люди, виходить, вирішили з новим роком змінити роботу або знайти її, і тепер конкуренція між шукачами зросла. Та роботодавці на це відповіли не лише збільшенням зарплат, а й підняттям планки вимог до майбутніх співробітників. Тепер, наприклад, знання англійської мови стає майже маст хев.
Що ж до самих вакансій, то їх кількість трошки знизилася порівняно з груднем, але це так, сезонні коливання. Середньостатистична зарплата по країні тепер становить 19 500 гривень.
Цікаво, що кількість вакансій зараз на 93% відновилася порівняно з часом до війни, причому найбільше зростання спостерігається на заході країни. Найбільше пропозицій, як завжди, в Києві, але й інші великі міста також не відстають.
Така ситуація на ринку праці демонструє, що українці активно шукають роботу і готові до нових викликів, а роботодавці, у свою чергу, прагнуть залучити найкращих, пропонуючи кращі умови.
Схожі новини:
08.06.2025
Скорочення виробництва олій
Цього сезону на світовому ринку не вистачає рослинних олій — і це вже другий рік...
Детальніше07.06.2025
Програма підтримки для жінок
Уяви собі жінку, яка залишилась сам-на-сам із господарством, дітьми, життєвими труднощами — але не здалась....
Детальніше06.06.2025
Посухостійка олійна культура
На полях правобережної Херсонщини знову з’являється льон — посухостійка олійна культура, що добре себе показує...
Детальніше