- Бджолярство
- Гриби, лікарські рослини
- Земля, нерухомість
-
Обладнання
- Системи опалення та вентиляції (92)
- Садово-городній інвентар (0)
- Обладнання та матеріали для пакування (1)
- Обладнання для харчової та переробної промисловості (0)
- Обладнання для теплиць та парників (0)
- Обладнання для тваринництва (2)
- Обладнання для рослинництва (1)
- Обладнання для рибництва (0)
- Обладнання для птахівництва (0)
- Обладнання для бджолярства (0)
- Вагове обладнання (24)
- Освіта
- Послуги
- Працевлаштування
- Птахівництво
- Рибництво, морепродукти
- Рослинництво
- Тваринництво
-
Техніка
- Транспортна та навантажувальна техніка (0)
- Трактори (0)
- Спецтехніка (0)
- Сіялки (2)
- Пально-мастильні матеріали (14)
- Машини для очистки зерна (0)
- Машини для культивації та збору овочів (0)
- Машини для заготівлі кормів (0)
- Машини для внесення добрив та СЗР (0)
- Комбайни (0)
- Інше (0)
- Запчастини (0)
- Жниварки (0)
- Дощувальні машини (0)
- Ґрунтообробна техніка (0)
Весняна підготовка землі

Коли навесні приходить час садити всілякі культурки, то як ти підготуєш землю, так і врожай буде. Тут не до жартів, бо якщо земелька буде не як слід готова, то й справи можуть піти не дуже.
Так от, є компактор SWIFTER від BEDNAR, і він просто має бути в кожного, хто серйозно ставиться до своїх земельних справ. Цей агрегат – справжній помічник перед посівом. Мова про зернові, олійні, бобові – він усім підходить. Його задача – зробити землю ідеальною для насіння: розпушити, вирівняти, подрібнити грудочки, створити таке ліжечко для посіву, щоб і бур’янам не сподобалось, і насіннячку було де розгорнутися.
І головне, SWIFTER дбає, щоб земля не стала занадто твердою. Бо якщо по ній постійно їздити, вона може стати як камінь. А цей агрегат за один заїзд робить стільки, скільки інші за вісім!
А ще в ТОВ «Герром Інвест-Ярмолинці», що на Хмельниччині, цей компактор вже оцінили. Вони там мають купу землі, аж 9500 га, і ростять усе, що душа забажає: від пшениці до цукрового буряка. І землі у них різні, але SWIFTER їм у всьому допомагає, від глибокого розпушування до технологій No-till. Як кажуть, один компактор для всіх справ!
Схожі новини:
03.06.2025
Чи можливо збирати воду з повітря
Американські інженери випадково натрапили на справжній науковий скарб — новий тип наноматеріалу, який може «ловити»...
Детальніше02.06.2025
Зрошувальна система України
В Україні вже створили 61 організацію водокористувачів, які об’єднали понад 150 аграріїв — найбільше таких...
Детальніше01.06.2025
Чим підживлювати буряки
Хочете, щоб ваш бурячок був м’ясистим і солоденьким, як з бабусиного городу, а не як...
Детальніше