Вибір рубрики

Такий завод з переробки круп в Україні рідкість

20.03.2024

Ось вам історія про крупозавод “Озерянка”, що на Житомирщині свою гречану крупу майструє вже понад два десятки років. Це місце, де не лише гречка перетворюється на крупу, але й ячмінь та пшениця знаходять нове життя у вигляді круп. А ще вони мають лінію для макаронів, яку запустили зовсім не так давно, у 2018 році. Потужності заводу дозволяють щодня фасувати близько 40 тисяч пакунків крупи, і незабаром планують перейти на фасування у паковання з твердим дном.

Гречку купують в аграріїв із Житомирської, Вінницької, та Хмельницької областей. І Василь Савчук, що розвиває бізнес у “Озерянці”, каже, що технологія переробки гречки це щось з чимось! Заводи, як їхній, в Україні рідкість. З часом вони не стояли на місці, а модернізувалися, збільшували потужності, і тепер планують переробляти аж 75 тонн гречки на день.

А ще з гречаного зерна виходить лушпиння, яке колись возили аж до Китаю, а тепер ним завод опалюють. І ось що цікаво: попри те, що гречка для нас – традиційний продукт, вона має попит і за кордоном. “Озерянка” вже встигла завоювати серця європейців, а тепер і американців зацікавилися. Так, у США вже встигли оцінити їхню гречку та горох, і тепер українська крупа прикрашає полиці магазинів у Чикаго та Нью-Йорку. А ще з ними співпрацюють країни Балтії, ОАЕ, а Франція теж зацікавилася. Отака історія про український успіх, енергію та невпинний розвиток!

Схожі новини:

19.05.2024

Ароматний трояндовий конфітюр

У селі Мильчиці на Львівщині власники крафтової сироварні "Гарбузовий рай" Ігор Рева та Соломія Братах...

Детальніше

19.05.2024

Техніка у тимчасовому користуванні

У рамках грантового проєкту "Підтримка малих фермерів в Україні" розпочато збір ранніх зернових 2024 року....

Детальніше

19.05.2024

Німецька сільськогосподарська техніка

Німецька компанія Schneider вирішила порадувати нас своїм брендом сільськогосподарської техніки Eisen Löwe, який вони відродили...

Детальніше