- Бджолярство
- Гриби, лікарські рослини
- Земля, нерухомість
-
Обладнання
- Системи опалення та вентиляції (69)
- Садово-городній інвентар (0)
- Обладнання та матеріали для пакування (1)
- Обладнання для харчової та переробної промисловості (0)
- Обладнання для теплиць та парників (0)
- Обладнання для тваринництва (0)
- Обладнання для рослинництва (3)
- Обладнання для рибництва (0)
- Обладнання для птахівництва (0)
- Обладнання для бджолярства (0)
- Вагове обладнання (24)
- Освіта
- Послуги
- Працевлаштування
- Птахівництво
- Рибництво, морепродукти
- Рослинництво
- Тваринництво
-
Техніка
- Транспортна та навантажувальна техніка (0)
- Трактори (0)
- Спецтехніка (0)
- Сіялки (4)
- Пально-мастильні матеріали (30)
- Машини для очистки зерна (0)
- Машини для культивації та збору овочів (0)
- Машини для заготівлі кормів (0)
- Машини для внесення добрив та СЗР (0)
- Комбайни (0)
- Інше (10)
- Запчастини (0)
- Жниварки (2)
- Дощувальні машини (0)
- Ґрунтообробна техніка (0)
Захист кукурудзи від шкідників

Кукурудза — це не просто культура, це справжня зірка аграрної сцени, але, як і будь-яка зірка, вона має своїх недоброзичливців у вигляді шкідників. Так от, для захисту кукурудзи від цих непроханих гостей, важливо використовувати не тільки ефективні, але й дружні до природи методи. І тут на передову виходять біологічні методи боротьби!
Перш за все, маємо наших маленьких героїв — корисних комах. Це як залучення супергероїв в команду: перепончастокрилі хижаки, браконіди — вони всі на сторожі наших полів, захищаючи врожай від ворогів, але без використання хімії.
Ще одна крута штука — біологічні пестициди. Вони створені з натуральних інгредієнтів, як от мікроорганізми чи екстракти рослин, і цілком безпечні для інших мешканців наших полів. Наприклад, бактерії та гриби діють як маленькі воїни, борючись із шкідниками, а рослинні екстракти можуть відлякувати незваних гостей.
Ці біологічні методи — це не просто захист врожаю, це наш внесок у збереження біорізноманіття і здоров’я нашої планети. Використовуючи їх, ми не лише допомагаємо кукурудзі рости та радувати нас рекордними врожаями, а й піклуємося про наше майбутнє, створюючи здорове та безпечне середовище для всіх нас. Так що давайте дружно зробимо цей світ кращим, захищаючи наші поля від шкідників найбільш природнім шляхом!
Схожі новини:
20.10.2025
Нові сорти цибулі для зберігання
Українські вчені з Інституту овочівництва і баштанництва НААН представили нові сорти цибулі, які не лише...
Детальніше19.10.2025
Розширення ягідних плантацій
Рівненський виробник органічної замороженої суниці садової та малини «Дедденс Агро» не стоїть на місці —...
Детальніше18.10.2025
Від медсестри до сировара
Колись Анна Крилова працювала медсестрою у Києві — постійні зміни, довгі дороги, життя “з десятої...
Детальніше