- Бджолярство
- Гриби, лікарські рослини
- Земля, нерухомість
-
Обладнання
- Системи опалення та вентиляції (91)
- Садово-городній інвентар (0)
- Обладнання та матеріали для пакування (1)
- Обладнання для харчової та переробної промисловості (0)
- Обладнання для теплиць та парників (0)
- Обладнання для тваринництва (1)
- Обладнання для рослинництва (1)
- Обладнання для рибництва (0)
- Обладнання для птахівництва (0)
- Обладнання для бджолярства (0)
- Вагове обладнання (24)
- Освіта
- Послуги
- Працевлаштування
- Птахівництво
- Рибництво, морепродукти
- Рослинництво
- Тваринництво
-
Техніка
- Транспортна та навантажувальна техніка (0)
- Трактори (0)
- Спецтехніка (0)
- Сіялки (2)
- Пально-мастильні матеріали (15)
- Машини для очистки зерна (0)
- Машини для культивації та збору овочів (0)
- Машини для заготівлі кормів (0)
- Машини для внесення добрив та СЗР (0)
- Комбайни (0)
- Інше (0)
- Запчастини (0)
- Жниварки (0)
- Дощувальні машини (0)
- Ґрунтообробна техніка (0)
Бракує сезонних робітників

На фермі «Енограй» скоро розпочнеться сезон збору черешні, і вони з нетерпінням чекають кінця травня. Але тут виникла невелика проблемка — у них бракує сезонних робітників для збору цих соковитих ягід!
Віталій Крупа, який є агрономом на фермі, поділився, що ситуація доволі складна. Раніше, на збір черешень їхали люди з усіх куточків України, але цього року все інакше. Війна та її наслідки зробили свою справу — багато хто виїхав, і тепер їм важко знайти робітників. До того ж, гуртожиток, де зазвичай жили сезонні працівники, зруйновано.
Про ціни на черешню поки що нічого не кажуть. Будуть орієнтуватися на ринок, коли ягода дозріє. Але через те, що в Україні зараз скрутно з грошима, люди більше купують овочі, а фрукти беруть як десерт. Та й Віталій каже, що хоч і хотілося б отримати високу ціну за черешню, адже все дуже подорожчало, важливо хоча б покрити витрати, а не просто працювати втемно.
Так що давайте тримати кулаки за фермерів «Енограй», щоб у них все вийшло, і ми змогли насолоджуватися свіжими черешнями цього сезону!”
Схожі новини:
08.06.2025
Скорочення виробництва олій
Цього сезону на світовому ринку не вистачає рослинних олій — і це вже другий рік...
Детальніше07.06.2025
Програма підтримки для жінок
Уяви собі жінку, яка залишилась сам-на-сам із господарством, дітьми, життєвими труднощами — але не здалась....
Детальніше06.06.2025
Посухостійка олійна культура
На полях правобережної Херсонщини знову з’являється льон — посухостійка олійна культура, що добре себе показує...
Детальніше