Вибір рубрики

Впоралися з викликами посухи

01.11.2024

Українські фермери впоралися з викликами посухи завдяки інноваційним рішенням від компанії Elicit Plant. Унікальні препарати на основі фітостеролів, як-от Best-a та EliSun-a, допомогли зберегти врожаї кукурудзи, сої та соняшника. Що найприємніше — аграрії отримали 20 000 літрів цих препаратів безкоштовно завдяки підтримці уряду Франції.

Програма охопила 123 фермерських господарства з різних областей України, серед яких Кіровоградська, Одеська, Дніпропетровська, Вінницька, Полтавська, Миколаївська, Херсонська та багато інших. Загальна вартість допомоги склала 25 млн грн — солідна підтримка у важкий час!

Як пояснив Ігор Болюк, ведучий менеджер з продажу Elicit Plant Ukraine, фітостероли працюють дуже ефективно: вони стимулюють розвиток кореневої системи рослин і знижують випаровування вологи до 20%. Завдяки цьому рослини використовують наявну вологу значно раціональніше й легше долають посуху.

Ця ініціатива стала справжнім порятунком для українського агросектору, демонструючи, як інновації та міжнародна підтримка можуть змінити гру в складних умовах.

Схожі новини:

20.06.2025

Лавандовий настрій червня

У мальовничому селі Білівці на Чернівеччині подружжя Віктор та Ганна Гуцули втілюють у життя справжню...

Детальніше

19.06.2025

Корисна кропива для городів

Ви навіть не уявляєте, наскільки звичайна кропива може бути корисною для ваших улюблених помідорів та...

Детальніше

18.06.2025

Їстівний лопух на полях Чернігівщини

У селищі Крути, на дослідній станції «Маяк», команда науковців створила справжню новинку — перший вітчизняний...

Детальніше