- Бджолярство
- Гриби, лікарські рослини
- Земля, нерухомість
-
Обладнання
- Системи опалення та вентиляції (89)
- Садово-городній інвентар (0)
- Обладнання та матеріали для пакування (1)
- Обладнання для харчової та переробної промисловості (0)
- Обладнання для теплиць та парників (0)
- Обладнання для тваринництва (0)
- Обладнання для рослинництва (1)
- Обладнання для рибництва (0)
- Обладнання для птахівництва (0)
- Обладнання для бджолярства (0)
- Вагове обладнання (24)
- Освіта
- Послуги
- Працевлаштування
- Птахівництво
- Рибництво, морепродукти
- Рослинництво
- Тваринництво
-
Техніка
- Транспортна та навантажувальна техніка (0)
- Трактори (0)
- Спецтехніка (0)
- Сіялки (2)
- Пально-мастильні матеріали (19)
- Машини для очистки зерна (0)
- Машини для культивації та збору овочів (0)
- Машини для заготівлі кормів (0)
- Машини для внесення добрив та СЗР (0)
- Комбайни (0)
- Інше (1)
- Запчастини (0)
- Жниварки (0)
- Дощувальні машини (0)
- Ґрунтообробна техніка (0)
Справжня сирна магія

На Одещині, у затишному селі Шабо, подружжя Корнюшенків ось уже майже сім років займається справжньою сирною магією. Вони створили крафтову сироварню, де за європейськими технологіями виготовляють аж 25 видів сиру! І все – з молока власної ферми.
Головна фішка їхнього виробництва – молоко не проходить сепарацію, зберігаючи всі природні властивості. Його пастеризують, охолоджують, додають голландську закваску та мікробіальний фермент, який підходить навіть веганам. А далі – довгий і копіткий процес перетворення цього багатства на справжній сирний витвір мистецтва.
В асортименті – улюблені класичні сири, як-от гауда, чедер, рикота, халумі для смаження, а також більш оригінальні – брюнос, качокавало, страчатела. Є навіть гауда з пажитником, що надає їй приємного горіхового смаку. Щоб виготовити 100 кг сиру, потрібно цілу тонну молока та щонайменше п’ять годин роботи!
Сироварня має унікальне сховище, збудоване за французьким зразком – куполоподібне, з імітацією печери. Планували використовувати його для витримки ароматних французьких сирів, але війна трохи змінила плани.
Попри всі труднощі, Корнюшенки не зупиняються. Вони постійно вдосконалюють свої навички – навчалися у Франції та Італії. І це дало свої результати: на престижному конкурсі World Cheese Awards, де змагалося аж 5000 сирів з усього світу, їхній сир виборов друге місце!
«Ми хочемо робити якісний, смачний, справжній український сир. Нехай його буде не так багато, але він буде найкращим!» – ділиться Наталія Корнюшенко. І з таким підходом у них точно все вийде!
За матеріалами SEEDS
Схожі новини:
28.06.2025
Малина нового врожаю для заморозки
В Україні стартував сезон заготівлі свіжої малини – заморозники вже активно скуповують ягоду нового врожаю....
Детальніше27.06.2025
Сезон грибів і ягід
Українські ліси – справжній природний скарб! Тут і соковиті ягоди, і духмяні гриби, і лікувальні...
Детальніше26.06.2025
Поради для вирощування суниці
Друзі, якщо мрієте вирощувати суницю — не поспішайте братись одразу за великі площі! Ірина Барзо,...
Детальніше