Вибір рубрики

Чисте поле – запорука гарного врожаю

15.03.2025

Соняшник, кукурудза та соя – справжні зірки українських полів! Щороку вони займають величезні площі, і навіть якщо цього сезону їхня «внутрішня ієрархія» трохи зміниться, аграрії вже активно готуються до посівної. Вони перевіряють якість насіння та планують перші етапи захисту. І тут важливе питання: як правильно обрати ґрунтові гербіциди? Про це розповідають експерти Ukravit.

Як пояснює керівник департаменту агротехнологій Олександр Мигловець, молоді рослини розвиваються досить повільно, особливо за складних погодних умов. Водночас бур’яни відчувають себе прекрасно – вони ростуть швидше, забирають воду та поживні речовини, створюючи загрозу для культур. До того ж, бур’яни – це ще й джерело хвороб та шкідників.

Щоб уникнути цих проблем, важливо заздалегідь подбати про ґрунтовий захист. Олександр рекомендує ефективний варіант – гербіцид “Варяг” (метолахлор + тербутилазин).

Метолахлор не дає бур’янам прорости, блокуючи їх розвиток ще на початкових етапах.
Тербутилазин зупиняє фотосинтез, тож бур’яни просто не виживають. Що контролює “Варяг”? Цей гербіцид ефективний проти таких злісних конкурентів, як амброзія, щириця, лобода, підмаренник чіпкий, мишій та багато інших. Його можна застосовувати до, під час або після сівби (але до появи сходів). А на кукурудзі – навіть до 5 листка!

“Варяг” не шкодить культурним рослинам, повністю розкладається в ґрунті та не створює обмежень для наступних посівів. Тож урожай буде захищений, а поле – чистим!

Схожі новини:

07.06.2025

Програма підтримки для жінок

Уяви собі жінку, яка залишилась сам-на-сам із господарством, дітьми, життєвими труднощами — але не здалась....

Детальніше

06.06.2025

Посухостійка олійна культура

На полях правобережної Херсонщини знову з’являється льон — посухостійка олійна культура, що добре себе показує...

Детальніше

05.06.2025

Сою замінить кукурудза

Цього року аграрії роблять паузу з соєю — на полі знову виходить кукурудза. У 2025...

Детальніше