Вибір рубрики

Аграрії переходять на рідкі добрива

09.07.2024

Компанія «ЕКООРГАНІК» зараз зводить на Хмельниччині завод, де будуть виготовляти рідкі добрива. Вони планують запустити цю крутість до кінця 2024 року. Це Вадим Кулеш, представник компанії, поділився цією новиною на Всеукраїнському Дні поля аграрних інновацій, що відбувся на Київщині.

Зараз «ЕКООРГАНІК» вже виробляє 600 тонн мікродобрив і рідких комплексних добрив на місяць під брендом ECOORGANIC. А з новим заводом обсяги планують підняти до 800-1200 тонн на місяць.

Вадим зазначив, що вже третій рік компанія активно працює з рідкими добривами і помічає, що аграрії все частіше переходять на цей тип добрив. В асортименті вже понад 60 продуктів, а ще 12 роблять на замовлення.

«ЕКООРГАНІК» вже встигла відкрити офіс у США і почала експортувати продукцію в Грузію. Також в планах компанії — вихід на ринок ЄС.

Серед інновацій — новий продукт, що активує фосфор і робить його доступним для рослин, який вже другий рік тестують в Україні. Вадим вважає, що він стане важливою частиною прибутковості компанії.

Ще одна новинка — Поліактив Буст, потужний антистресант для позакореневого підживлення, що допомагає рослинам впоратися з гербіцидним стресом або поганою погодою, як-от град. Вадим каже, що цього року він вже допоміг багатьом агрономам.

Компанія «ЕКООРГАНІК» також має сертифікат органічного виробництва «Органік Стандарт», тож її продукція відповідає всім вимогам органічного землеробства.

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше