Вибір рубрики

Аграрний парк – лабораторія

03.04.2024

На Київщині вирішили створити справжній рай для любителів природи та фанатів сільського господарства — перший в Україні світоглядний парк-лабораторію. Уявіть собі, це не просто парк, а місце, де можна буде не лише відпочити серед природи на 25 гектарах, але й поглибити свої знання про екологічне фермерство та як відновлювати ґрунти.

За цим амбітним проектом стоять справжні профі — від ландшафтної дизайнерки зі Львова до доцентки біологічних наук. Вони співпрацюють з топовими науковими інституціями, а все це в рамках держпроекту «Фермерські парки». І хоч у Львові вже є такий парк, але менших масштабів, на Київщині обіцяють зробити щось неймовірно масштабне!

У парку буде все: і відпочинкова зона, і лабораторія, і ресторанчик з стравами прямо з городу. Тут можна буде зануритися в усі етапи вирощування сільськогосподарських культур, відпочити та відновитись. Особливо це буде корисно для тих, хто повертається з фронту або переживає війну далеко від лінії фронту.

А ще в парку відкриють лабораторію, де будуть не лише вирощувати ґрунти, але й ділитися своїми знаннями і технологіями з фермерами по всій Україні. Кажуть, що відкриття планують вже наприкінці літа, а наступного року парк має запрацювати на повну котушку. Там будуть працювати мікробіологи, ґрунтознавці, ландшафтні архітектори та багато інших спеціалістів. Звучить як чудове місце для навчання, відпочинку та відновлення!

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше