Вибір рубрики

Аграрний рік обіцяє бути цікавим

06.03.2024

Вже чотири області нашої країни почали посівну ярих зернових та зернобобових. Цей рік обіцяє бути не зовсім звичайним, адже вартість посівної кампанії трохи змінилась. Експерти з Українського клубу аграрного бізнесу кажуть, що аграріям вдасться трошки зекономити на основних витратах – на добрива, засоби захисту рослин, насіння, паливо. Так, на зернові можна буде витратити на 5% менше – лише 311 доларів з гектара, а на олійні культури – на 4% менше, що складе 315 доларів на тонну.

Світлана Литвин, наш аналітик, розказує, що основні причини такої економії – це високі витрати останніх років, особливо через війну, і тепер ціни трохи заспокоїлись. До того ж, наші аграрії стали ще винахідливішими, шукають, де можна зекономити, не втрачаючи в якості.

А от у Групі АГРОТРЕЙД планують оптимізувати витрати не тільки на добрива чи ЗЗР, а й на організаційні моменти, навіть на пальне. Олександр Овсяник каже, що зараз важлива кожна гривня з гектара. А пальне, між іншим, злетіло в ціні перед посівною на 1-3%.

Так що, хлопці, рік обіцяє бути цікавим і водночас викликовим. Але ми ж знаємо, як усе це пережити з мінімальними втратами!

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше