Вибір рубрики

Агродрони на українському полі

05.07.2024

На Всеукраїнському Дні поля компанія Drone.UA випробувала дуже крутий агродрон XAG P100 Pro. Вони тестували його на квасолі від TVK Seed Agrocompany, вносячи біостимулятор. Представник компанії, Денис Попов, поділився, що цей дрон — найпотужніший варіант на українському ринку, і його ефективність у агроопераціях вже ні в кого не викликає сумнівів.

Дрон дозволяє значно заощаджувати ресурси, такі як паливо, вода, час, і додає мобільності, особливо в умовах, коли важка техніка не може вийти в поле. Звісно, є деякі складнощі через постійні РЕБ воєнного часу, але вигоди від використання дрона все одно вражають.

Цей дрон має багато крутих характеристик: він може вносити рідкі розчини до 50 літрів і сипучі до 80 літрів, має можливість складатися до 62% свого розміру для транспортування. Також у нього є пульт для дистанційного керування, що працює без інтернету.

Денис також розповів, що великі агрохолдинги частіше наймають компанії, які спеціалізуються на агродрон-сервісах, а середні та малі фермери більше схиляються до купівлі власних дронів. Це дуже цікаво, як технології впливають на аграрний сектор!

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше