Вибір рубрики

Агротуризм Рівненщини

06.06.2024

Хочеш почути про круту сімейну ініціативу на Рівненщині? У селі Маща одна родина фермерів, Мельники, не тільки вирощують чудові ягоди, але й запустили свій проект агротуризму. Так, ти можеш приїхати та самостійно зібрати суниці прямо на полі!

Мельники починали свою справу ще у 2011 році з декількох соток, а тепер обробляють аж 23 гектари, із яких 2 гектари — це чудові суниці, переважно нідерландських та італійських сортів. А ще у них є малина, обліпиха і навіть озиме жито, все під крапельним поливом.

Цікаво, що Мельники активно користуються державними програмами для розвитку свого бізнесу. Вони навіть створили власний бренд «Garbio by Melnik» і займаються органічним виробництвом, частина витрат на яке їм відшкодували з обласного бюджету.

Заступник голови Рівненської ОДА Олександр Кохан закликає підприємців Рівненщини активніше користуватися такими програмами, адже вони допомагають розвивати місцевий бізнес. Ну і звісно, відвідувати такі місця як ферма Мельників — це чудовий спосіб відпочити та підтримати локальне виробництво!

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше