Вибір рубрики

Активний захист посівів від хвороб

29.05.2024

Аграрії на Україні майже завершили весняну посівну кампанію, активно завершуючи посів сої та кукурудзи. Вони також вже висіяли соняшник і тепер активно захищають всі посіви від хвороб, бур’янів і шкідників, використовуючи перевірені методи обробки та нові ефективні засоби.

Похолодання, що несподівано наступило цієї весни, трохи уповільнило ріст і розвиток рослин, а ранкові заморозки додали стресу культурам. Також аграрії борються з наслідками цих погодних умов, застосовуючи засоби захисту рослин, що створює додаткове навантаження на вже стресові культури.

Озимі культури, особливо озима пшениця на Черкащині, вже готові до цвітіння. За словами Сергія Вовка з агроплатформи LNZ Hub, стан озимої пшениці хороший, і фермери уже провели декілька обробок фунгіцидами, плануючи третю, якщо це буде потрібно.

Наслідки весняних заморозків на зернових та олійних культурах проявляться згодом, а зараз фермери продовжують досівати сою та планують комплекс заходів для захисту цієї культури. Варто зазначити, що соя дуже чутлива до температур, і для успішного проростання їй потрібні тепло та достатня кількість вологи.

Сергій Вовк підкреслює, що для сої цьогоріч особливо важливо було внести засоби захисту в ґрунт якомога раніше, адже бур’яни проростали нерівномірно через коливання погоди.

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше