Вибір рубрики

Альтернатива звичайному молоку

18.02.2024

Якщо ти шукаєш альтернативу звичайному молоку, то зверни увагу на тренд, що набирає обертів – рослинне молоко! Схоже, цей напій не просто в моді, але й на шляху до серйозного ринкового росту. За прогнозами, протягом наступних десяти років глобальний ринок рослинного молока злетить з $20 мільярдів до вражаючих $51,87 мільярда.

Такий попит на рослинне молоко пояснюється кількома факторами: все більше людей переходять на рослинну дієту, хтось не переносить лактозу, а хтось вболіває за екологію та вважає за краще уникати продукції, пов’язаної з вирощуванням традиційного молочного скотарства. До того ж, рослинне молоко багате на вітаміни та мінерали, тож не дивно, що воно так приваблює.

І знаєш що? Соціальні мережі відіграють велику роль у популяризації цієї тенденції, розширюючи коло її прихильників. Мигдальне молоко вже встигло завоювати 35% ринку у 2022 році, а лідером споживання рослинного молока виявилася Північна Америка, яка взяла на себе 38% ринку. Отже, вибір рослинного молока – це не просто тренд, а свідомий крок назустріч здоров’ю та довкіллю!

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше