Вибір рубрики

Аргентинські інвестори на Одещині

06.04.2024

На Одещині, у Бородінській громаді Болградського району, стартує амбітний проект аргентинських інвесторів. Вони взялися за вирощування винограду та виробництво крафтового вина, скориставшись спеціальними пільгами від місцевої влади. Іван Кюссе, голова громади, наголошує, що такі заходи мають на меті привабити інвестиції та пожвавити економіку в різних сферах.

Інвестори вже орендували 84 гектари землі з існуючими виноградниками та придбали додаткові 20 гектарів для нових посадок. Наталія Бурлаченко, власниця компанії, каже, що їхній проект є частиною міжнародної групи виноробів, які діляться спільними стандартами якості та цілями розвитку.

Компанія має великі амбіції не лише в Бородінській громаді, але й по всій Україні, плануючи використовувати виноград з різних регіонів для виробництва унікальних сортів вина. Вони хочуть впровадити принцип терруарності, вибираючи для вирощування найкращі земельні ділянки.

Плани на майбутнє включають розширення діяльності в інші райони Одеської області, особливо біля озера Ялпуг, а також виходу на український та міжнародний ринки з виробленим крафтовим вином.

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше