Вибір рубрики

Ароматний трояндовий конфітюр

19.05.2024

У селі Мильчиці на Львівщині власники крафтової сироварні “Гарбузовий рай” Ігор Рева та Соломія Братах вирішили розширити свою діяльність. Цього року вони розпочали сезон тертої ружі, виготовляючи ароматний трояндовий конфітюр з власних кущів Rosa rugosa, яких на їх плантації аж 2 гектари. І планують засадити ще гектар!

Так ось, вони почали робити цей конфітюр спочатку для себе, але згодом вирішили поділитися цією чудовою традицією з іншими. Наші герої зазначають, що це не просто виробництво, а частина відродження старовинних рецептів і звичаїв. Вони ще й купують ружу у сусідів, але лише в тих, хто слідує їхнім порадам щодо догляду за кущами.

Цього року вони уже зібрали і перетерли перші пелюстки, і планують переробити близько 1,5-2 тонн. У їх асортименті є терта ружа з цукром та з акацієвим медом. І кажуть, що вже автоматизували процес тертя пелюсток та змішування.

Продають свій конфітюр на ярмарках, через сайт, соцмережі, і співпрацюють з місцевими крамницями, пекарнями та ресторанами. А ще вони перемогли в проєкті SEED 2.0 і отримали грант на розвиток своєї справи!

Соломія Братах додає, що вони хочуть зареєструвати галицьку ружу як назву місця походження. Це допоможе зробити їхній продукт ще відомішим і залучити більше людей до споживання локальних продуктів. Така справа!

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше