Вибір рубрики

Бананова ферма під Києвом

10.04.2024

У селі Рожни, що під Києвом, власник «Бананової ферми», Анатолій Патій, справжній майстер своєї справи, перетворив екзотичну мрію в реальність. Він не просто вирощує тропічні фрукти прямісінько на українській землі, а й поділяється своїм винаходом теплиці-термоса зі світом. Так, у його теплицях дозрівають банани та ананаси, не кажучи вже про гранати та лимони. А скільки тут сортів бананів: і київський суперкарлик, і київський карлик, і навіть київський тропікано!

Анатолій вважає, що екзотичні рослини – це не просто хобі, а можливість для українців заробляти та наблизити трохи екзотики до свого дому. Він уже 25 років працює над своїми саджанцями, і тепер кожен може виростити такий банан навіть у себе на підвіконні.

Відвідуючи його бананову ферму, можна не тільки насолодитись плодами його праці, а й придбати саджанець, щоб спробувати виростити власний екзотичний врожай вдома. Анатолій каже, що задоволені клієнти – це найкраща реклама для нього. Люди, купивши одну рослинку, знову й знову повертаються за новими та діляться своїми успіхами в домашньому садівництві.

Такий підхід не лише просуває екзотичні рослини серед українців, а й відкриває нові горизонти для агробізнесу в країні. Анатолій Патій, без сумніву, чоловік, який робить різницю, пропонуючи шматочок тропічного раю прямо тут, в Україні.

Схожі новини:

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше

17.05.2024

Важливість захисту соняшника та сої

На скільки важливо дбати про наші рослини? Особливо коли мова йде про соняшник та сою....

Детальніше

17.05.2024

Рекорд із експорту лохини

У 2023 році Україна встановила рекорд, експортувавши понад 4 тисячі тонн свіжої лохини на зовнішні...

Детальніше