Вибір рубрики

Бавовняна історія України

17.04.2024

Гайда розвивати бавовняний бізнес в Україні, друзі! Перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України, Тарас Висоцький, закликає до створення бавовняного кластера прямо в Одеській області. І це не просто так! Вирощування бавовни – це шанс на імпортозаміщення і забезпечення наших потреб у цій важливій сировині. А ще – крутий крок до розвитку внутрішнього виробництва та економіки.

І щоб це все стало можливим, нам потрібен спеціальний закон, який би відчинив двері для завезення насіння бавовнику в Україну. І ось щаслива новина – парламент уже ухвалив за основу проєкт закону, який має спростити життя всім, хто хоче працювати з бавовною, особливо під час воєнного стану.

Тож, якщо ви мріяли про власне поле бавовни або хочете долучитися до розвитку цієї галузі, час діяти! Можливо, саме ви станете частиною великої бавовняної історії України. Let’s make it cottony!

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше