Вибір рубрики

Бджілки подорожують до медоносів

29.04.2024

На недавньому засіданні Кабінету Міністрів України були внесені зміни щодо видачі ветеринарних документів, які стосуються перевезення пасік. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук через свій Telegram-канал.

Тепер, під час воєнного стану, видача ветеринарного документа для перевезення пасіки до медоносних угідь в районі буде відбуватися на основі клінічного огляду пасіки та з урахуванням епізоотичного стану території. Якщо район вважається благополучним щодо хвороб бджіл, перевезення можливе з ветеринарно-санітарним паспортом пасіки.

Документ, який видається для перевезення пасіки до медоносних угідь з району, благополучного щодо хвороб бджіл, в інший аналогічний район в області, буде дійсний протягом всього весняно-літнього періоду поточного року. Цей документ також дає право на отримання ветеринарного документа для повернення пасіки на постійне місце після закінчення періоду.

У випадку, якщо під час перевезення стан пасіки погіршиться, власник зобов’язаний негайно зупинити перевезення та повідомити відповідну посадову особу для проведення необхідних ветеринарно-санітарних заходів.

Такі заходи спрямовані на забезпечення здоров’я бджіл та безпеку медоносних районів в умовах зміненого епізоотичного стану.

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше