Вибір рубрики

Бджоли і продовольча безпека

21.05.2024

Знаєте, яка роль бджіл у нашому житті? Вони не просто мед збирають, а й відіграють критичну роль у довкіллі та продовольчій безпеці. Ці маленькі трудівниці запилюють від 90 до 95% усіх сільськогосподарських культур в Україні. Це ж вони допомагають нам отримувати багатий урожай!

Щоб допомогти фермерам і бджолярам працювати разом, програма USAID АГРО підтримала розробку класної онлайн-платформи BeesAgro. Тут фермери можуть легко знайти пасічників для ефективного запилення своїх культур, а бджолярі забезпечити своїм бджолам безпечне джерело нектару. Це не тільки підвищує врожайність культур, але й дозволяє пасічникам збільшити виробництво якісного меду.

Завдяки такій співпраці, ми можемо підтримати розвиток бджільництва і зробити сільськогосподарське виробництво в Україні ще ефективнішим. Наприклад, у Франції було проведено дослідження, яке показало, що бджолозапилення на полях соняшнику може підвищити врожайність на 18-100%!

Так що давайте пам’ятати про цих маленьких героїв наших полів і садів. Бджоли роблять набагато більше, ніж ми іноді усвідомлюємо!

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше