Вибір рубрики

Безалкогольний винний фестиваль

14.04.2024

Гайда на винний фест без краплі алкоголю у Баварії, друзі! Так-так, ви не почули! Цього року в Петерштирні, що на півночі Баварії, традиційне весняне свято місцевих виноробів приймає крутий нестандартний поворот – організатори вирішили влаштувати безалкогольний винний фестиваль. І девіз у них такий мотивуючий: «Разом ми пишемо історію. Тверезо». Звучить як щось новеньке, чи не так?

Головна фішка в тому, що 9 травня, на один день перед основним фестом, відбудеться спеціальне мінісвято. Там можна буде спробувати безалкогольні вина та насолодитись стравами місцевої кухні. Ідея в тому, щоб дати шанс всім, хто мріє вловити святкову атмосферу, але при цьому хоче залишатися тверезим.

Цікаво, що в Німеччині є купа виноробних зон, але Франконія у Баварії – одна з найдревніших, історія виноробства там стартувала понад 1200 років тому. Нове покоління виноробів ставить акцент на якість вина, пропонуючи щось сучасне та відповідне сьогоднішньому дню.

Так що, хто готовий випробувати щось новеньке та провести час тверезо, але не менш весело?

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше