- Бджолярство
- Гриби, лікарські рослини
- Земля, нерухомість
-
Обладнання
- Системи опалення та вентиляції (73)
- Садово-городній інвентар (0)
- Обладнання та матеріали для пакування (5)
- Обладнання для харчової та переробної промисловості (2)
- Обладнання для теплиць та парників (0)
- Обладнання для тваринництва (10)
- Обладнання для рослинництва (1)
- Обладнання для рибництва (0)
- Обладнання для птахівництва (0)
- Обладнання для бджолярства (0)
- Вагове обладнання (24)
- Освіта
- Послуги
- Працевлаштування
- Птахівництво
- Рибництво, морепродукти
- Рослинництво
- Тваринництво
-
Техніка
- Транспортна та навантажувальна техніка (0)
- Трактори (0)
- Спецтехніка (0)
- Сіялки (2)
- Пально-мастильні матеріали (17)
- Машини для очистки зерна (0)
- Машини для культивації та збору овочів (0)
- Машини для заготівлі кормів (0)
- Машини для внесення добрив та СЗР (0)
- Комбайни (0)
- Інше (1)
- Запчастини (0)
- Жниварки (0)
- Дощувальні машини (0)
- Ґрунтообробна техніка (0)
Безпека харчових продуктів
![](https://agroinformer.com/wp-content/uploads/2024/03/business-people-meeting-corporate-digital-device-connection-concept_53876-2020.jpg)
У казковому місті Мілан, що у Франції, нещодавно відбулась наукова конференція, що стала майданчиком для проєкту Catalyse – це така європейська ініціатива, яка має на меті дати зелене світло безпеці харчових продуктів, від поля аж до столу, розширюючи горизонти наукових знань для виробників. Україна, до речі, стала однією з 13 країн, які зголосилися взяти участь в цій надзвичайній історії.
Команда ProCheese від Ardis Group, яка представляє молочну індустрію України, взяла участь у проєкті та поділилася своїми враженнями. Вони кажуть, що це шанс для українських виробників прокласти шлях до європейської інтеграції, особливо в контексті покращення безпеки харчових продуктів. Швейцарські партнери з Agroscope допомогли втілити цю мрію в життя, маючи на меті підтримати Україну у прийнятті європейських практик, особливо тих, що стосуються молочної галузі.
Catalyse обіцяє створити інформаційну платформу, де будуть зібрані всілякі інновації та технології. Також в планах проведення тренінгів для виробників та обмін знаннями між різними гравцями харчової індустрії. Це, без сумніву, додасть впевненості українським виробникам на міжнародній арені.
Наталія Кагадій з ProCheese та Оксана Чернова, сирна експертка, з особливим захопленням діляться своїми думками про це. Вони переконані, що такі проєкти не лише підтримують бізнес, але й сприяють економіці країни, особливо в такі непрості часи. І, звичайно, плани включити усі ці нові знання про харчову безпеку в навчальні проєкти ProCheese Академії – це справжній крок у майбутнє.
Схожі новини:
27.07.2024
Збережемо традиції рогозоплетіння
У Вінниці минулого вікенду було дуже класно! Там відбулася крута подія під назвою «Заплетемо рогозу»,...
Детальніше26.07.2024
Два дипломи магістра одночасно
Важлива новина від Сумського національного аграрного університету! Тепер студенти можуть отримати диплом Королівського аграрного університету...
Детальніше25.07.2024
Можна збільшити врожай картоплі
У Сумській області можна зібрати три врожаї картоплі за один рік, і це доводить Владислав...
Детальніше