Вибір рубрики

Безпека харчових продуктів

21.03.2024

У казковому місті Мілан, що у Франції, нещодавно відбулась наукова конференція, що стала майданчиком для проєкту Catalyse – це така європейська ініціатива, яка має на меті дати зелене світло безпеці харчових продуктів, від поля аж до столу, розширюючи горизонти наукових знань для виробників. Україна, до речі, стала однією з 13 країн, які зголосилися взяти участь в цій надзвичайній історії.

Команда ProCheese від Ardis Group, яка представляє молочну індустрію України, взяла участь у проєкті та поділилася своїми враженнями. Вони кажуть, що це шанс для українських виробників прокласти шлях до європейської інтеграції, особливо в контексті покращення безпеки харчових продуктів. Швейцарські партнери з Agroscope допомогли втілити цю мрію в життя, маючи на меті підтримати Україну у прийнятті європейських практик, особливо тих, що стосуються молочної галузі.

Catalyse обіцяє створити інформаційну платформу, де будуть зібрані всілякі інновації та технології. Також в планах проведення тренінгів для виробників та обмін знаннями між різними гравцями харчової індустрії. Це, без сумніву, додасть впевненості українським виробникам на міжнародній арені.

Наталія Кагадій з ProCheese та Оксана Чернова, сирна експертка, з особливим захопленням діляться своїми думками про це. Вони переконані, що такі проєкти не лише підтримують бізнес, але й сприяють економіці країни, особливо в такі непрості часи. І, звичайно, плани включити усі ці нові знання про харчову безпеку в навчальні проєкти ProCheese Академії – це справжній крок у майбутнє.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше