Вибір рубрики

Біла та кольорова квасоля з Черкащини

25.02.2024

Гарна новина прийшла з Черкащини, де фермерське господарство “АгроСтар” майстерно вирощує квасолю вже з 2010 року. Це був справжній прорив, адже тоді в Україні ця культура була чимось новим і незвичним. Леонід Самойленко, керманич “АгроСтар”, розповідає, що вони взялися за справу з ентузіазмом, випробовуючи і вдосконалюючи технології вирощування. І ось, на їхніх полях, що розкинулись на 150 га, ростуть не тільки білі квасолинки, а й кольорові сорти, такі як Неві Бінс, Мерлін, Каріока, Ред Кідні. Урожайність буває різною, залежно від погоди та ґрунту, але іноді досягає і 4,3 т/га.

До посіву квасолі в “АгроСтар” підходять з усією відповідальністю: аналізують ґрунти, розраховують дозування добрив і складають план захисту від шкідників і хвороб. Леонід ділиться секретами ефективної боротьби з бур’янами та іншими негараздами, використовуючи спеціальні гербіциди, інсектициди та фунгіциди.

Квасоля з “АгроСтар” користується попитом не лише в Україні, а й за її межами. І хоча вирощування цієї культури вимагає певних затрат, за словами Леоніда, це одна з найвигідніших сільськогосподарських культур. Тому всім, хто раніше ставив на сою, він радить спробувати свої сили в квасолі. Але не забувайте порадитися з тими, хто вже має досвід у цій справі, щоб уникнути помилок і досягти найкращих результатів.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше