Вибір рубрики

Біологічні технології вирощування рослин

10.05.2024

Через високі ціни на мінеральні добрива фермери все частіше переходять від інтенсивних технологій вирощування до біологічних. Важливою частиною цього підходу є обробка насіння біопрепаратами, які допомагають активувати природні ґрунтові процеси.

Соя, наприклад, завдяки симбіозу з азотфіксуючими бактеріями здатна сама забезпечувати себе азотом. Ці бактерії формують бульбочки на коренях рослини, де відбувається фіксація азоту. В обмін на це бактерії отримують від рослини поживні речовини.

Інокуляція насіння (обробка його бактеріями) важлива, бо допомагає спрямувати потрібну кількість корисних бактерій прямо в зону кореневої системи, де вони можуть ефективно виконувати свою роботу. Якісні інокулянти забезпечують 100-500 тисяч корисних бактерій на кожне насіння, що дозволяє їм домінувати над іншими мікроорганізмами.

Різолайн – біоінокулянт для обробки насіння, який стимулює бульбочкоутворення та азотфіксацію. Він також підвищує вміст білка, жиру та вітамінів у врожаї.

Андеріз – ще один інокулянт, що поєднує азотфіксуючі бактерії та фосформобілізуючі гриби, забезпечуючи інтенсифікацію бульбочкоутворення, фіксацію азоту та мобілізацію фосфору.

Різосейв – спеціальний протектор, який продовжує дію інокулянтів і забезпечує їх закріплення на насінні.

У дослідженнях 2022-2023 років в Інституті кормів і сільського господарства Поділля були випробувані різні композиції інокулянтів. Результати показали, що обробка насіння в день висіву або заздалегідь, за 19-21 день, позитивно впливає на кількість і масу бульбочок.

Максимальну кількість бульбочок на рослину (44,65) виявили на варіанті обробки біопрепаратом Різолайн разом з Різосейвом. В інших варіантах кількість бульбочок була трохи нижчою, проте обробка в цілому все одно показала кращі результати порівняно з контролем.

Варіанти із застосуванням інокулянтів також показали значне збільшення маси бульбочок у порівнянні з контрольними рослинами.

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше