Вибір рубрики

Біржа біопалива в Україні

20.01.2024

В умовах сьогодення уряд країни закликає збільшити частку альтернативних видів палива. В Україні створюють біржу біопалива.

Про це повідомили учасники брифінгу «Розвиток біржової торгівлі біопаливом — стимул для ринку біоенергетики в Україні».

Меморандум про співпрацю підписали Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження та Українська енергетична біржа підписали меморандум про співпрацю. У пріоритеті — створення прозорого та конкурентного ринку біопалива.

За словами заступника генерального директора ТОВ «Українська енергетична біржа», Костянтина Шевчука, біоенергетика є одним зі стратегічних напрямів до заміщення природного газу. Проте для розвитку напряму потрібно створити відповідні умови на ринку, яких на сьогодні насправді немає. Тож, на його думку, перехід на біржову торгівлю суттєво вплине на цінову динаміку на ринку біопалива. По суті, торги вийдуть з тіні.

За матеріалами AgroPortal.

Схожі новини:

11.06.2026

Бджолярі Херсонщини та мед

Попри непрості умови на Херсонщині, місцеві пасічники мають привід для оптимізму. Один із них —...

Детальніше

10.06.2026

Погода і агротехнології

Кліматичні зміни дедалі більше впливають на роботу аграріїв. Через нестабільну погоду навіть сучасні технології не...

Детальніше

09.06.2026

Підгортання картоплі у червні

Коли підгортати картоплю, щоб зібрати вдвічі більший урожай? Початок червня — саме той час, коли...

Детальніше