Вибір рубрики

Благодійний фестиваль їжі

05.06.2024

Ой, у Рівному сталася чудова подія! Відбувся благодійний фестиваль їжі Lutsk Food Fest, який зібрав виробників з Луцька та Рівного. Це було не просто смачно, а й дуже корисно, адже основна мета фестивалю — зібрати кошти для 150 окремої механізованої бригади, де служать наші рівненські хлопці.

За словами депутатки Рівнеради і волонтерки “Рівне Разом” Катерини Марчук, мета була зібрати 100 тисяч гривень на закупівлю важливого обладнання для бригади. І знаєш що? Завдяки спільним зусиллям і щедрості відвідувачів, за два дні фестивалю вдалося зібрати аж 287 тисяч гривень!

Виконувач обов’язків заступника командира бригади Олександр Курсик наголосив на тому, що на фронті зараз потреба у всьому, особливо у Ребах та дронах. Ці кошти підуть на закупівлю не тільки військового обладнання, але й побутових речей, які так важливі для повсякденного життя солдат.

Отож, велике дякую всім, хто долучився і допоміг! Це справжній приклад того, як ми можемо об’єднуватися та підтримувати одне одного в такі часи.

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше