Вибір рубрики

Бонус для аграріїв у 2024 році

12.03.2024

Наш уряд вирішив підкинути аграріям приємний бонус. Отже, з квітня 2024 року, вони запускають таку супер програму, де можна отримати назад 25% від суми, витраченої на покупку сільгосптехніки, але не аби-якої, а виробленої прямо тут, в Україні. І знаєш що? Для цього дійства в бюджеті закладено цілий мільярд гривень.

Перша віце-прем’єр-міністрка – міністерка економіки, Юлія Свириденко, каже, що підтримувати нашу продукцію – це наша політика. І додає, що мріє про те, щоб українці купували більше вітчизняного, щоб наша промисловість розвивалася. І ця програма – лише початок, бо вони планують розширити її на інші види техніки зроблені в Україні. Звучить як справжній крок до економічного зростання, чи не так?

А якщо ти – аграрій і хочеш скористатися цією можливістю, все, що тобі треба зробити, це придбати техніку вироблену у нас і подати відповідні документи в уповноважений банк. Ну і звісно, тримати пальці за те, щоб все пішло як по маслу!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше