Вибір рубрики

Брак агрофахівців рухатиме прогрес

08.02.2024
How_Artificial_Intelligence_Is_Transforming_the_Agriculture

Виробник агротехніки AMAZONE випустив новеньку систему під назвою AutoTill для мульчувальних культиваторів. Це не просто чергове оновлення – це справжній прорив. Завдяки AutoTill, фермери тепер можуть налаштовувати свої машини автоматично, вибираючи потрібну глибину обробітку та швидкість, не кажучи вже про те, що система дозволяє самостійно проводити контроль функціонування машини.

Що особливо цікаво, так це те, що AutoTill може працювати в команді з роботами. Через ISOBUS, ця система може спілкуватися з роботами, контролювати роботу машини і навіть самостійно реагувати на будь-які проблеми, що виникають під час обробітку поля. І якщо щось піде не так, культиватор відразу дасть роботу знати, як виправити ситуацію, що забезпечує високу надійність у роботі.

Агрономи вже говорять, що така можливість автономного руху машин стане справжньою знахідкою, особливо з огляду на нестачу кваліфікованих працівників у сільському господарстві. AMAZONE також піклується про успішну реалізацію цієї технології, інтегрувавши в культиватори різноманітні сенсорні системи для точного моніторингу обробітку ґрунту.

Схожі новини:

26.02.2024

Озимі радують свом станом аграріїв

О, як це було з погодою на фініші лютого! Так, маю для тебе круті новини:...

Детальніше

26.02.2024

Лідер виробництва молока та сухого козеїну

О, ти чув про “Молокію”, що в Тернопільській області. Вони займають п’яте місце з виробництва...

Детальніше

26.02.2024

Малий і середній бізнес братимуть дешевше кредит

“Ощадбанк” та міська рада Вінниці вирішили продовжити свою співпрацю на 2024 рік. Вони вирішили допомагати...

Детальніше