Вибір рубрики

Брак агрофахівців рухатиме прогрес

08.02.2024
How_Artificial_Intelligence_Is_Transforming_the_Agriculture

Виробник агротехніки AMAZONE випустив новеньку систему під назвою AutoTill для мульчувальних культиваторів. Це не просто чергове оновлення – це справжній прорив. Завдяки AutoTill, фермери тепер можуть налаштовувати свої машини автоматично, вибираючи потрібну глибину обробітку та швидкість, не кажучи вже про те, що система дозволяє самостійно проводити контроль функціонування машини.

Що особливо цікаво, так це те, що AutoTill може працювати в команді з роботами. Через ISOBUS, ця система може спілкуватися з роботами, контролювати роботу машини і навіть самостійно реагувати на будь-які проблеми, що виникають під час обробітку поля. І якщо щось піде не так, культиватор відразу дасть роботу знати, як виправити ситуацію, що забезпечує високу надійність у роботі.

Агрономи вже говорять, що така можливість автономного руху машин стане справжньою знахідкою, особливо з огляду на нестачу кваліфікованих працівників у сільському господарстві. AMAZONE також піклується про успішну реалізацію цієї технології, інтегрувавши в культиватори різноманітні сенсорні системи для точного моніторингу обробітку ґрунту.

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше