Вибір рубрики

Бракує сезонних робітників

22.05.2024

На фермі «Енограй» скоро розпочнеться сезон збору черешні, і вони з нетерпінням чекають кінця травня. Але тут виникла невелика проблемка — у них бракує сезонних робітників для збору цих соковитих ягід!

Віталій Крупа, який є агрономом на фермі, поділився, що ситуація доволі складна. Раніше, на збір черешень їхали люди з усіх куточків України, але цього року все інакше. Війна та її наслідки зробили свою справу — багато хто виїхав, і тепер їм важко знайти робітників. До того ж, гуртожиток, де зазвичай жили сезонні працівники, зруйновано.

Про ціни на черешню поки що нічого не кажуть. Будуть орієнтуватися на ринок, коли ягода дозріє. Але через те, що в Україні зараз скрутно з грошима, люди більше купують овочі, а фрукти беруть як десерт. Та й Віталій каже, що хоч і хотілося б отримати високу ціну за черешню, адже все дуже подорожчало, важливо хоча б покрити витрати, а не просто працювати втемно.

Так що давайте тримати кулаки за фермерів «Енограй», щоб у них все вийшло, і ми змогли насолоджуватися свіжими черешнями цього сезону!”

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше