Вибір рубрики

Бюджетна субсидія для маленьких фермерських господарств

26.06.2024

У вівторок, 25 червня, стартував прийом заявок на круту бюджетну субсидію для маленьких фермерських господарств. Кожен фермер, який обробляє до 120 гектарів землі, може отримати аж 4 тисячі гривень на кожен гектар оброблюваної землі. Це ж супер можливість, чи не так?

А ще, у четвер, 27 червня, стартує прийом заявок на інші дотації — для тих, хто тримає корів, кіз або овець. Фермери, у яких є від 3 до 100 корів, можуть розраховувати на 7 тисяч гривень на кожну голову. А ті, хто має від 5 до 500 кіз чи овець, можуть отримати по 2 тисячі гривень на кожну тварину.

Заявки приймаються до 4 липня або поки не закінчаться заплановані кошти. Так що якщо ти знаєш фермерів або сам займаєшся фермерством, не прогав цю можливість. Але пам’ятай, що заявки приймаються лише з регіонів, де немає активних бойових дій чи окупації. Це така шикарна нагода підтримати своє господарство і допомогти йому розвиватися!

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше