Вибір рубрики

Чай із сушених квіточок і трав

26.02.2024

Ти чув про нову фішку від польської компанії Dary Natury? Вони вигадали чай у неймовірно крутій упаковці — як мініатюрні букетики з трав, листя і навіть сушених квіточок і плодів. Це так красиво, що аж не віриться, що це чай, а не декор!

Цей унікальний чай вони показали на виставці Biofach в Німеччині, це таке велике шоу для всього, що органічне. А заварювати його — одне задоволення. Ці букетики просто зачіпляють за спеціальні дерев’яні палички, і вуаля, занурив у гарячу воду і чай готовий.

Магдалена Верчінська з Dary Natury каже, що вони мають два види: один з сушених трав і квітів, а другий — це такий особливий, ліофілізований, який теж роблять з рослин. І роблять їх всі руками, тому кожен такий міні-букетик — це мистецтво.

І ще, вони використовують тільки органічні інгредієнти, вирощені на власному ботанічному саду або в дикій природі, і всі трави збирають, слідкуючи за біодинамічним календарем. Це якесь еко-чарівництво!

Магдалена каже, що вони вже продають ці чайові шедеври в Польщі та за її межами, але шукають ще дистриб’юторів, щоб підкорити Європу та може й далі. Так що тримай очі відкритими, можливо, скоро ці букетики з’являться і у нас!

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше