Вибір рубрики

Чарівні білі орхідеї на Київщині

20.06.2024

Столичні екологи нашли під Коростенем на Київщині ціле поле червонокнижних диких орхідей-любок! Це такі ніжні лісові орхідеї, які можна зустріти навіть на узбіччях доріг, біля боліт чи серед молодих берізок. Особливо багато їх біля села Кутище, де вони, наче хороводи, танцюють разом у великій кількості.

На жаль, через забудову та розорювання лук, орхідеї опинилися під загрозою. Тому екологи планують створити там заказник для їх захисту. Любка — це рослина, яка любить абсолютний заповідний режим і занесена до Червоної книги України.

Ще екологи закликають усіх, хто знає про інші місця зростання таких орхідей у Київській, Черкаській, Житомирській, Полтавській та Чернігівській областях, повідомляти про це, аби можна було створити охоронні зони. Це допоможе зберегти ці красиві та унікальні рослини!

За матеріалами SEEDS.

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше