- Бджолярство
- Гриби, лікарські рослини
- Земля, нерухомість
-
Обладнання
- Системи опалення та вентиляції (89)
- Садово-городній інвентар (0)
- Обладнання та матеріали для пакування (5)
- Обладнання для харчової та переробної промисловості (2)
- Обладнання для теплиць та парників (0)
- Обладнання для тваринництва (2)
- Обладнання для рослинництва (1)
- Обладнання для рибництва (0)
- Обладнання для птахівництва (0)
- Обладнання для бджолярства (0)
- Вагове обладнання (24)
- Освіта
- Послуги
- Працевлаштування
- Птахівництво
- Рибництво, морепродукти
- Рослинництво
- Тваринництво
-
Техніка
- Транспортна та навантажувальна техніка (0)
- Трактори (0)
- Спецтехніка (0)
- Сіялки (2)
- Пально-мастильні матеріали (23)
- Машини для очистки зерна (0)
- Машини для культивації та збору овочів (0)
- Машини для заготівлі кормів (0)
- Машини для внесення добрив та СЗР (0)
- Комбайни (0)
- Інше (1)
- Запчастини (0)
- Жниварки (0)
- Дощувальні машини (0)
- Ґрунтообробна техніка (0)
Чарівні українські села
Державне агентство розвитку туризму України подало до ООН Туризм — World Tourism Organization (UNWTO) документи п’яти чарівних українських сіл. Ці села мають шанс увійти до світового переліку «Кращі туристичні села» 2024 року. Серед них є і закарпатське село Кваси, яке уже здобуло друге місце у конкурсі «Неймовірні села України 2022».
За словами представників агентства, включення цих місць до міжнародного переліку не тільки залучить туристів з усього світу, а й відкриє двері до менторства та фінансової підтримки від міжнародних організацій, що сприятиме розвитку сільських територій.
Спеціальна комісія агентства вибрала п’ять найперспективніших сіл із дев’яти кандидатів. Так, в цьому престижному списку опинились Ворохта, відома своїми гірськолижними можливостями і вражаючим віадуком, Зелений Гай, який став прихистком для людей та тварин під час війни, та гірське селище-курорт Кваси з його цілющими джерелами та гуцульськими ремеслами.
В Україні є чимало чарівних куточків, які заслуговують світової уваги, і серед них — старовинне село Олика. Це місце не тільки занесено до списку історичних населених пунктів України, а й може похвалитися десятьма об’єктами історичної спадщини, включаючи величний середньовічний замок князів Радзивіллів.
Також є унікальне село Урич, де збереглася автентична бойківська культура у місцевих обрядах та архітектурі. Неподалік селища розташована знаменита середньовічна наскельна фортеця та митниця Тустань.
До речі, ООН Туризм започаткував ініціативу «Кращі туристичні села» у 2021 році, відзначаючи місця, які вирізняються своїм внеском у розвиток сільської місцевості, збереженням культурного різноманіття і ландшафтів. Хоча наразі серед визнаних сіл немає українських, села як Олика та Урич мають всі шанси заслужити світове визнання завдяки своїй унікальності та багатій історії.
Схожі новини:
26.12.2024
Унікальна креветкова ферма
На Кіровоградщині фермерка Тетяна Карпенко створила унікальну креветкову ферму, де вирощує найбільші у світі креветки....
Детальніше25.12.2024
Зацікавлені українською картоплею
Французька насіннєва компанія зацікавилася сортами картоплі від ПрАТ НВО «Чернігівеліткартопля». Але через заборону постачання самих...
Детальніше24.12.2024
Пільгові кредити для аграріїв
З грудня 2024 року українські банки видають пільгові кредити агрокомпаніям за програмою «5-7-9%» тільки за...
Детальніше