Вибір рубрики

Чекаємо сезон полуниці

02.05.2024

Аграрії вже анонсують старт сезону полуниці і цього року ми можемо очікувати на ягоди трохи раніше звичного — вже у другій половині травня. На «Фазенді Мартинюків» у Тернопільській області, де зазвичай перші ягоди з’являлися наприкінці місяця,  в цьому році чекають їх уже на 5-8 днів раніше.

Що стосується цін, то Ігор Мартинюк, власник ферми, каже, що вони, швидше за все, залишаться приблизно такими ж, як і в минулому році. Хоча заморозки дещо зменшили врожай у відкритому ґрунті, збільшення площ під закритими ґрунтами може компенсувати втрати і зробити ціни стабільними.

У господарстві сім’ї Івана та Людмили Семенків із Чернівецької області, як і в минулому році, планують тримати ціни на полуницю стабільними. Людмила Семенко згадує, що минулорічний сезон виявився досить вигідним, адже середня ціна за кілограм ягід становила 37 грн. За словами аналітика з УКАБ Максима Гопки, загалом на ринку ціни на полуницю традиційно підвищуються до 150-200 грн за кілограм наприкінці квітня, але з початком травня починають знижуватися.Такий прайс і спостерігався протягом останніх кількох років, тож можна сподіватися на подібну тенденцію й цього року.

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше