Вибір рубрики

Чернігівщина – наймолочніша область

21.06.2024

Чи знаєте ви, що українські корови демонструють дивовижну продуктивність, особливо на Чернігівщині? Вони встановили рекорд, випереджаючи навіть кращі показники деяких європейських країн! На фермі у Чернігівській області одна корова породи гава може давати до 72 літрів молока на день, що робить її річну продуктивність можливо навіть більше 20 тонн молока.

Загально по області середня продуктивність корів сягає 11,24 тонн на рік, що випереджає показники таких країн, як Данія, Естонія та Чехія. Це результат роботи місцевих аграрних компаній та ферм, які ставлять науку та інновації в центр своєї діяльності.

Тернопільська область також не відстає з середнім показником 9,74 тонни на рік, а Миколаївська та Хмельниччина також показують хороші результати. З іншого боку, Закарпаття, на жаль, встановило антирекорд з продуктивності — лише 1 тонна молока на рік від корови.

В цілому, успіхи у цих областях можливі завдяки таким аграрним гігантам, як ІМК, «Терра Фуд», «Молочний альянс», та інші, що стимулюють виробництво молока на високому рівні.

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше