Вибір рубрики

Чи будуть ціни падати чи рости

29.03.2024

Останнім часом на ринку живця спостерігалася не надто позитивна тенденція зі зниженням цін, особливо це стало помітно наприкінці березня, повідомляє асоціація “Свинарі України”. Ціни на закупівлю впали у всіх куточках країни, і багато партій цього тижня купувались по 55–56 гривень за кілограм, з середньозваженою ціною 55,4 гривень за кілограм, що на 11% менше, ніж тиждень тому.

М’ясопереробники пояснюють це слабким збутом у всіх каналах і напруженою ситуацією в регіонах, які постраждали від нещодавніх обстрілів. Незважаючи на те, що більшість операторів працює за планом, деякі були змушені скоротити обсяги закупівлі, а інші відчувають зростання конкуренції між постачальниками охолодженої свинини.

Тому, хоча багато хто із м’ясопереробників наразі не може точно сказати, чи будуть ціни падати чи рости, деякі все ж мають надію на збільшення ринкової активності найближчими тижнями з потеплінням і наближенням Великодніх свят.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше