Вибір рубрики

Чисті поля без бур’янів

09.03.2024

Соняшник давно став однією з зірок аграрного сектору України, не лише завдяки своїй рентабельності, а й тому, що наша країна – це величезна соняшникова сила на світовій арені, особливо коли мова йде про експорт соняшникової олії. А зі зростанням популярності цієї культури з’являються і нові виклики, зокрема, як тримати в поводі таких непроханих гостей, як бур’яни та вовчки.

Тут на сцену виходить «Сингента», компанія, що має глобальну вагу в аграрному світі, і знається на тому, як зробити життя аграріїв трохи легшим, навіть коли мова йде про таку складну справу, як захист посівів соняшнику від бур’янів. І, звичайно, вони не стояли осторонь, а розробили цілу лінійку гібридів соняшнику нового покоління, що можуть протистояти найпопулярнішим гербіцидам. Це справжня знахідка для фермерів, які мріють про чисті поля без бур’янів.

Особливістю цих гібридів є те, що вони розроблені на основі унікальної стійкості до гербіцидів, яку селекціонери «Сингента» «позичили» у дикої спорідненої популяції соняшнику. Завдяки цьому, гібриди СИ Іріса АР, СИ Футура АР та СИ Корсіка АР стали справжніми супергероями в боротьбі за чисте поле.

СИ Іріса АР відзначається своєю посухо- та жаростійкістю, високою врожайністю і вмістом олії, що перевищує 50%. СИ Футура АР ідеально підходить для інтенсивних технологій та регіонів з достатнім зволоженням, а СИ Корсіка АР – це варіант для тих, хто шукає стабільну врожайність і високий вихід олії навіть у менш сприятливих умовах.

Тепер, з впровадженням технології A.I.R.™ і цих гібридів, аграрії мають в арсеналі потужну зброю проти бур’янів і вовчка, що робить вирощування соняшнику ще більш привабливим і ефективним заняттям.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше