Вибір рубрики

Cправжній маг бджільництва

05.03.2024

Історія Петра Чорноморця з Одещини – це справжня казка про бджолине царство, де головна героїня – цариця-бджола, а Петро – вірний її слуга із 43-річним стажем. Його родина вшановує бджіл як годувальниць, а сам він називає їх маленькими диво-трудівницями, які дарують солодкий мед, квітковий пилок, королівське желе та навіть «царські» свічки.

З дитинства Петро занурився у світ бджільництва, де навчився усьому від свого батька. Він ділиться секретами успішного взятку меду, розповідаючи про вулики-лежаки та багатокорпусні вулики, де бджоли зберігають мед над собою.

Але не тільки медом славиться пасіка Петра. Тут виробляють пергу, забрус, прополіс, маточне молочко, квітковий пилок, і навіть роблять царські свічі! Петро з ентузіазмом розповідає про корисні властивості своїх продуктів, зокрема, про забрус як чудодійний засіб для горла і дихальних шляхів, а також про королівське желе, яке використовують для лікування серцево-судинних захворювань.

Цікавим є його спосіб збору квіткового пилку, який він вважає панацеєю від усіх хвороб. Петро встановлює уловлювачі на вході до вуликів, а потім сушить зібраний пилок.

А ще, Петро – майстер на всі руки. Він сам створює усі необхідні інструменти для роботи на пасіці, від уловлювачів пилку до пресів для воску та форм для свічок. Його пристрасть до бджільництва та винахідливість роблять його справу справжнім мистецтвом.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше