Вибір рубрики

Ціни на яблука в Україні

15.01.2024

Українським садівникам вдається активно підвищувати ціну на якісне яблуко, повідомляють аналітики проєкту EastFruit. Так, сьогодні якісну продукцію садівників з українських господарств надходить у продаж у діапазоні 14-22 грн/кг залежно від якості, сорту та обсягу партії. Як констатують експерти, ціни на яблука в Україні на сьогодні в середньому на 30% вищі, ніж наприкінці першого тижня січня поточного року.

Сьогодні яблуко в Україні надходить у продаж майже на 50% дорожче, ніж в аналогічний період минулого року. Протягом минулих п’яти років ціни на цю продукцію стабільно встановлюють нові рекорди.

Пропозиція на яблука високої якості на ринку України досить обмежена, що також є причиною зростанню цін. Внаслідок тривалого збнрігання якість продукції починає погіршуватися, що не може не відбиватися на ціні яблук. На початку весни садівники планують продавати найбільш якісне яблуко.

Джерело https://east-fruit.com

Схожі новини:

25.07.2024

Можна збільшити врожай картоплі

У Сумській області можна зібрати три врожаї картоплі за один рік, і це доводить Владислав...

Детальніше

24.07.2024

Зміни клімату усе складніші для аграріїв

Українські фермери сильно відчувають на собі зміни клімату. Цього року неабияка спека змусила агровиробників задуматися...

Детальніше

23.07.2024

Кали ростуть на городі

Ви чули про город Василя Романчака з Підгайчиків, що на Тернопільщині? Це щось зовсім особливе!...

Детальніше