Вибір рубрики

Ціни трохи збільшилися

04.04.2024

Гей, чули останні новини зі світу свинарства? Ціни на свинину таки пішли вгору на початку квітня. Виявляється, в кінці минулого місяця свиней забійних кондицій стали брати дорожче на пару-трійку гривень за кіло, і тепер за них дають близько 58-60 грн за кіло. Отже, середня ціна зараз балансує на межі 58,2 грн/кг, що на 5% вище, ніж тиждень тому.

Кажуть, що для багатьох, хто займається закупівлями, цей стрибок став сюрпризом, бо всі думали, що ціни ось-ось стабілізуються. Але як тільки почали торгуватися, активність заготівельників злетіла вгору, а пропозиція свинини залишилась на тому ж рівні.

Звісно, не всі переробники відчули ріст продажів, декому ще доводиться розпродувати залишки, але деякі зауважили, що з приходом тепла та святкуванням Великодня торгівля трохи ожила.

Що стосується прогнозів, то в м’ясопереробній галузі далеко не всі готові робити якісь далекосяжні плани, але є думка, що ціни ще можуть зрости. Отакі справи!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше