Вибір рубрики

Цукрові буряки у 2024 році

04.01.2024
sugar_beets_on_the_ground

Солодкий чай, солодка випічка, морозиво та цукерки… Усі солодощі мають цукор… цукор із цукрового буряку.

До програми з партнерства “Цукровий буряк – вибір розумних!” від ГК “УКРПРОМІНВЕСТ – АГРО” протягом 2023 року долучилися 143 підприємства сільського господарства. Результатомцього долучення стали зібрані більш як 844 тисячі тонн цукрових буряків із 17,426 тисяч га земельних угідь. При цьому середня врожайність становила близько 50 тонн на гектар, а цукристість 17,9 %.

Які перспективи для вирощування цукрового буряку у наступному 2024 році? За підсумками 2023 гоку цукрові буряки залишаються однією із найбільш прибуткових сільськогосподарських культур наших полів. Тому багато аграріїв планують збільшення площ для його вирощування у наступному році.

«Вміння вирощувати цукровий буряк — це найвищий пілотаж у сільському господарстві. Ми вміємо і знаємо, як заробляти на ньому, і ділимося знаннями зі своїми партнерами», — зазначив керівник партнерської програми «Цукровий буряк — вибір розумних» від ГК «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» Олександр Гавріш.

У наступному році до партнерської програми «Цукровий буряк — вибір розумних» планують долучитися більше 170 аграріїв Вінниччини, Черкащини, Кіровоградщини.Загальна площа, відведена для вирощування цукроих буряків має становити близько 20,8 тисяч га.

Схожі новини:

26.02.2024

Озимі радують свом станом аграріїв

О, як це було з погодою на фініші лютого! Так, маю для тебе круті новини:...

Детальніше

26.02.2024

Лідер виробництва молока та сухого козеїну

О, ти чув про “Молокію”, що в Тернопільській області. Вони займають п’яте місце з виробництва...

Детальніше

26.02.2024

Малий і середній бізнес братимуть дешевше кредит

“Ощадбанк” та міська рада Вінниці вирішили продовжити свою співпрацю на 2024 рік. Вони вирішили допомагати...

Детальніше