Вибір рубрики

Цукрові буряки у 2024 році

04.01.2024
sugar_beets_on_the_ground

Солодкий чай, солодка випічка, морозиво та цукерки… Усі солодощі мають цукор… цукор із цукрового буряку.

До програми з партнерства “Цукровий буряк – вибір розумних!” від ГК “УКРПРОМІНВЕСТ – АГРО” протягом 2023 року долучилися 143 підприємства сільського господарства. Результатомцього долучення стали зібрані більш як 844 тисячі тонн цукрових буряків із 17,426 тисяч га земельних угідь. При цьому середня врожайність становила близько 50 тонн на гектар, а цукристість 17,9 %.

Які перспективи для вирощування цукрового буряку у наступному 2024 році? За підсумками 2023 гоку цукрові буряки залишаються однією із найбільш прибуткових сільськогосподарських культур наших полів. Тому багато аграріїв планують збільшення площ для його вирощування у наступному році.

«Вміння вирощувати цукровий буряк — це найвищий пілотаж у сільському господарстві. Ми вміємо і знаємо, як заробляти на ньому, і ділимося знаннями зі своїми партнерами», — зазначив керівник партнерської програми «Цукровий буряк — вибір розумних» від ГК «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» Олександр Гавріш.

У наступному році до партнерської програми «Цукровий буряк — вибір розумних» планують долучитися більше 170 аграріїв Вінниччини, Черкащини, Кіровоградщини.Загальна площа, відведена для вирощування цукроих буряків має становити близько 20,8 тисяч га.

Схожі новини:

18.06.2024

М’ясні породи корів

Ось що цікавого розповів Олександр Буднік про "Агрікор Холдинг" з ГК "Агрейн". У них є...

Детальніше

18.06.2024

Хімічні і біологічні способи захисту

Привіт! Ось що цікавого розповів Олександр Мороз, головний агроном підприємства "Терезине", на одному з аграрних...

Детальніше

18.06.2024

Експорт соняшникового шроту

За останні дев'ять місяців Україна відзначилася неймовірним експортом соняшникового шроту — майже 3,8 мільйони тонн,...

Детальніше