Вибір рубрики

Цибуля потрібна всім

18.04.2024

Здається, цибуля знову на коні! За результатами опитування, проведеного командою EastFruit серед учасників ринку, цибулю вважають найбільш прибутковою овочевою культурою на новий сезон. Цікаво, що не дивлячись на минулорічні втрати, цибуля все одно залишається в лідерах. Майже половина опитаних (41%) вірять, що це саме вона принесе максимальний прибуток.

Картопля теж у грі, зайнявши друге місце з 20% голосів. Капуста ж, з невеликим відставанням, посіла третє місце, і на неї роблять ставку 16% опитаних. Цікаво, що морква, незважаючи на перевиробництво в деяких регіонах минулого року, опустилася лише на четверте місце. А ось столовий буряк, схоже, не надто впевнений у своїх силах – за нього віддали свої голоси лише 10% учасників.

Так що, фермери, якщо шукаєте, на чому заробити в новому сезоні, може, варто звернути увагу на цибулю? Але пам’ятайте, що ринкові очікування – це одне, а реальність може виявитися зовсім іншою.

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше