Вибір рубрики

Циліндричний вулик для бджіл

10.05.2024

Микола Мірошніченко, фермер із Тростянця на Сумщині, запатентував інноваційний циліндричний вулик без рамок під назвою «Половецький вулик». Його модель була офіційно зареєстрована в Українському національному офісі інтелектуальної власності та інновацій.

Головна особливість нового вулика — відсутність рамок, що наближує умови для бджіл до природних. За словами винахідника, циліндричний дизайн дозволяє легко знімати наповнені сектори вулика по мірі заповнення сот, спрощуючи виробництво меду. Він зазначає, що цей дизайн відтворює природні умови, в яких бджоли жили до появи рамкових вуликів.

Донька винахідника, Анастасія Осьонова, підтримала проєкт батька, наголошуючи на важливості інновацій навіть у складні часи. Вона вірить, що створення нового вулика стане корисною ідеєю для бджолярів.

Презентація «Половецького вулика» зібрала бджолярів з Охтирки, Тростянця та Великої Писарівки. Загалом на подію прийшло близько двох десятків пасічників, зацікавлених новинкою.

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше