Вибір рубрики

Цивільні дрони для аграріїв

28.03.2024

Уряд України вирішив дати зелене світло розвитку підприємствам, що займаються виготовленням цивільних дронів та їх компонентів, розширивши можливості для отримання державних грантів. Ці літаючі помічники стають незамінними у багатьох сферах: від соціальної до аграрної, допомагаючи доставляти вантажі, слідкувати за судноплавством, доглядати за худобою, чи навіть обробляти поля.

З Міністерства економіки пролунала обнадійлива новина: тепер виробники цивільних дронів мають шанс отримати грант, що покриває аж до 80% вартості їх проекту. Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки Юлія Свириденко зазначила, що такі умови раніше були доступні лише для підприємств на звільнених територіях, а тепер – для всіх, незалежно від місцезнаходження.

Це рішення сприятиме не лише розвитку вітчизняного виробництва мирних дронів, а й розширенню їх виробництва. Дрони тепер можуть бути використані для широкого спектру задач: від пошуку заблукалих туристів до допомоги фермерам у догляді за отарами та дослідженні геологами корисних копалин.

Схожі новини:

18.06.2024

М’ясні породи корів

Ось що цікавого розповів Олександр Буднік про "Агрікор Холдинг" з ГК "Агрейн". У них є...

Детальніше

18.06.2024

Хімічні і біологічні способи захисту

Привіт! Ось що цікавого розповів Олександр Мороз, головний агроном підприємства "Терезине", на одному з аграрних...

Детальніше

18.06.2024

Експорт соняшникового шроту

За останні дев'ять місяців Україна відзначилася неймовірним експортом соняшникового шроту — майже 3,8 мільйони тонн,...

Детальніше