Вибір рубрики

Дбайливе ставлення до здоров’я ґрунтів

13.03.2024

У «Укрлендфармінгу» започаткували нову ініціативу, мета якої – дбайливе ставлення до здоров’я ґрунтів за допомогою біопрепаратів. Віктор Єсипенко, який курує агровиробництво в компанії, розповів, що тепер вони вирішили не обмежуватися лише хімічними засобами захисту рослин. Вони звернули увагу на методи, що дозволяють боротися з патогенами набагато ширше, де використання ЗЗР є лише одним з останніх кроків.

Одним із ключових напрямів їхньої стратегії стане застосування біопрепарату «Склероцид», який, завдяки грибам-антагоністам і бактеріям у складі, здатен не тільки знищувати патогени, але й знезаражувати ґрунт. Єсипенко наголосив, що хімічний захист залишається в арсеналі компанії, але з особливим акцентом на використанні протруєного насіння і внесенні ЗЗР у поєднанні з піретроїдами для профілактики.

Такий підхід є частиною ширшої стратегії «Укрлендфармінгу», спрямованої на оптимізацію весняної посівної кампанії та відмову від деяких традиційних агротехнічних прийомів на користь новітніх, екологічно чистих методів обробки ґрунту.

Схожі новини:

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше

19.07.2024

Рослини страждають від спеки

Україна останні три тижні потерпає від аномальної спеки, яка серйозно впливає на вирощування овочів та...

Детальніше