Вибір рубрики

Дбайливе ставлення до здоров’я ґрунтів

13.03.2024

У «Укрлендфармінгу» започаткували нову ініціативу, мета якої – дбайливе ставлення до здоров’я ґрунтів за допомогою біопрепаратів. Віктор Єсипенко, який курує агровиробництво в компанії, розповів, що тепер вони вирішили не обмежуватися лише хімічними засобами захисту рослин. Вони звернули увагу на методи, що дозволяють боротися з патогенами набагато ширше, де використання ЗЗР є лише одним з останніх кроків.

Одним із ключових напрямів їхньої стратегії стане застосування біопрепарату «Склероцид», який, завдяки грибам-антагоністам і бактеріям у складі, здатен не тільки знищувати патогени, але й знезаражувати ґрунт. Єсипенко наголосив, що хімічний захист залишається в арсеналі компанії, але з особливим акцентом на використанні протруєного насіння і внесенні ЗЗР у поєднанні з піретроїдами для профілактики.

Такий підхід є частиною ширшої стратегії «Укрлендфармінгу», спрямованої на оптимізацію весняної посівної кампанії та відмову від деяких традиційних агротехнічних прийомів на користь новітніх, екологічно чистих методів обробки ґрунту.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше