Вибір рубрики

Дегустаційна комісія для виноробної продукції

08.06.2024

На Закарпатті стартувала справжня новинка для України — перша регіональна дегустаційна комісія, ініційована Асоціацією виноградарів, виноробів та дистиляторів регіону! Вони вже провели своє перше засідання в Мукачеві, і це звучить неймовірно захопливо.

Ця комісія народилася з метою підвищити якість виноробної продукції, що виробляється в цьому чарівному куточку України. Вона допоможе визначати, чи відповідає продукція стандартам географічного зазначення, і це величезний крок уперед для місцевих виноробів.

Завдяки співпраці з проектом Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO), члени комісії отримали належне навчання і готові впроваджувати міжнародні стандарти у своїй роботі. Це не тільки сприяє зростанню якості вин, але й відкриває двері для закарпатських вин на міжнародні ринки.

Олександр Гарновдій, голова асоціації, наголосив на важливості не просто зв’язуватися з географічними назвами, а вибирати такі, що несуть в собі глибший зміст та історію, як “Срібна Земля” — назва, запропонована поетом Василем Пачовським.

Ця ініціатива не просто про дегустацію вин, а про створення умов для їх визнання та популяризації далеко за межами регіону. Цікаво спостерігати, як комісія впливатиме на місцеву виноробну індустрію та як її діяльність допоможе відкрити нові горизонти для закарпатських вин.

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше