Вибір рубрики

Дівчата будуть трактористками

18.04.2024

На Волині справжня революція у світі трактористів розгортається! Щорічно тисяча учнів випускаються з профтехосвітніх закладів, але здається, що це ще не межа, бо попит на таких фахівців тільки росте. І ось що цікаво – тепер не лише хлопці, а й дівчата стають трактористками! Півсотні волинянок вже здобувають цю професію, що раніше було неможливо.

Юрій Матвійчук, з Колківського центру профосвіти, каже, що дівчата навчаються навіть краще за хлопців – спокійніше та уміліше. А директорка цього центру, Людмила Панасюк, сама трактористка за фахом, розповідає, що через війну багато жінок пішли вчитися, адже чоловіки на фронті, а землю треба обробляти.

Навіть заступник начальника управління освіти і науки Волині, Олександр Ткачук, каже, що техніка змінилася, і тепер вібрація від трактора не так шкідлива, тому й дозволили жінкам навчатися на трактористок. Зараз трактористи – одна з топ-професій у волинських училищах.

Схоже, що аграрна Волинь поповниться новим поколінням фахівців, і це дуже класно, що серед них буде чимало сильних та рішучих жінок!

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше