Вибір рубрики

Для любителів пива та морозива

02.03.2024

Передаю вам новину, яка точно здивує всіх любителів пива та морозива. Уявіть собі, ірландські майстри з Guinness і нью-йоркська компанія Tipsy Scoop вирішили потішити нас до Дня Святого Патріка і створили неймовірне морозиво Lucky Sundaes Guinness Draft з кленовим сиропом. Це не просто морозиво, а справжня сенсація для гурманів!

Морозиво з Guinness може здатися дивним винаходом, але ті, хто вже спробував щось подібне, знають – це справжній кулінарний шедевр. Ідеальне поєднання темного стауту з вершковим морозивом і кленовим сиропом створює неповторний смак з нотками умамі.

Цей десерт вже чекає на своїх шанувальників у роздрібних магазинах та на сайті Goldbelly. Але пам’ятайте, доставка здійснюється у спеціальних боксах з сухим льодом, а морозиво містить 5% алкоголю, тому продаж тільки для тих, хто старше 21 року.

І не забувайте, що це не перший раз, коли алкоголь стає інгредієнтом морозива. Пам’ятаєте морозиво на основі пива Hazy-O! від Dogfish Head? Такі експерименти тільки додають популярності цьому тренду, пропонуючи дорослим гурманам щось особливо цікаве і незвичайне.

Так що, якщо ви шукаєте щось оригінальне для святкування Дня Святого Патріка або просто хочете порадувати себе чимось незвичайним, Lucky Sundaes Guinness Draft – це те, що вам треба!

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше